CO POWINIENEŚ O NAS WIEDZIEĆ?

Chcemy przekazać Ci to, co powinieneś o nas wiedzieć, bo warto poznać metody terapii, stosowanej w naszym ośrodku medycznym. Uzależnienie od napojów wyskokowych wpływa na zmiany w organizmie alkoholika, jak również destabilizuje jego życie rodzinne, zawodowe, uczuciowe, towarzyskie oraz społeczne. Walka z nałogiem alkoholowym jest trudna i wymaga zastosowania odpowiedniego leczenia. Dlatego też, warto jest zaufać zespołowi naszych specjalistów lekarzy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę na temat prowadzenia skutecznych działań medycznych, takich jak terapia antyalkoholowa. W naszej placówce otrzymasz specjalistyczną pomoc. Farmakologiczne leczenie alkoholizmu połączone z innymi metodami wsparcia, wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferujemy Ci możliwość skorzystania z takich form pomocy, jak psychoterapia, konsultacje psychologiczne oraz hipnoza.

Proponujemy Ci skuteczne leczenie nałogu alkoholowegoWyrwij się ze szponów tego niebezpiecznego nałogu.

Wsparcie specjalisty ds. terapii uzależnień pozwala na wyeliminowaniepotrzeby sięgania po niezdrowe oraz tuczące pokarmy.

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW TERAPII UZALEŻNIEŃ

Nasz zespół, to przede wszystkim doświadczeni i wykwalifikowani lekarze, którzy pomogli już wielu osobom uwolnić się z koszmaru, jaki jest uzależnienie od alkoholu. Zajmują się diagnozowaniem stanu zdrowia pacjenta, przeprowadzają odtruwanie alkoholowe i implantowanie leku antyalkoholowego Naltrexone, a następnie konsultują kondycję pacjenta po zabiegu. Zatrudniony u nas certyfikowany specjalista terapii uzależnień posiada ogromną wiedzę merytoryczną oraz praktykę w leczeniu nałogu alkoholowego. Jego działania, takie jak zabieg hipnozy, mają na celu wsparcie farmakologicznego leczenia choroby alkoholowej. W naszej placówce medycznej prowadzona jest również psychoterapia indywidualna, jak również krótkoterminowa terapia w hipnozie, w ramach działań takich, jak terapia uzależnień. Procedury te mają na celu niesienie pomocy w pozbyciu się problemu, jakim jest uzależnienie od napojów wyskokowych, niezależnie od czasu trwania nałogu czy stadium choroby alkoholowej. W naszym ośrodku medycznym znajdziesz również pomoc w leczeniu otyłości, jak również innych zaburzeń odżywiania.

Przekonanie o tym, że ośrodki leczenia alkoholików Lublin, to miejsca wyłącznie dla osób znajdujących się już na samym dnie, jest błędne. To wspaniałe placówki medyczne, w których każda osoba uzależniona znajdzie skuteczną pomoc.

Ośrodki leczenia alkoholików Lublin – kto może do nich się zgłosić?

 

Kto może skorzysta z pomocy, jaką oferuję ośrodki leczenia alkoholików Lublin? Odpowiedź jest prosta: wszyscy uzależnieni od alkoholu ludzie, którzy mieli odwagę poszukać pomocy. Tak naprawdę nie ma jednego, określonego profilu społecznego alkoholika. W szpony tego okrutnego nałogu może wpaść, zarówno przysłowiowy „margines społeczny” (choć określenie to jest wysoce niestosowne), jak i prezes wielkiego przedsiębiorstwa z pozornie poukładanym życiem. Ośrodki leczenia alkoholików Lublin, to miejsca, w których świadczona pomoc skierowana jest do każdego, kto pragnie przestać pić i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Nałóg alkoholowy wpływa w potworny sposób na psychikę osoby uzależnionej oraz na jej zdrowie fizyczne. Ponadto dotyka on całego jej otoczenia: rodziny, przyjaciół, współpracowników. Właśnie dla osób, które chcą to zmienić i wrócić na właściwe tory życia, są przeznaczone ośrodki leczenia alkoholików Lublin.

Ośrodki leczenia alkoholizmu Lublin – jaką pomoc oferują?

 

Wiele osób nie decyduje się na zerwanie z nałogiem. Nie wynika to z ich zamiłowania do rujnowania życia własnego i bliskich. Po prostu podjęcie walki z uzależnieniem od alkoholu i przebrnięcie przez nią od początku do końca jest zadaniem potwornie trudnym i bolesnym. Samo odstawienie używki wywołuje silny ból fizyczny oraz jest ciężkie psychicznie do zniesienia. W skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do wystąpienia psychozy. Dlatego miejsca, takie jak ośrodki leczenia alkoholizmu Lublin, spełniają bardzo ważną misję, jaką jest udzielanie pomocy ludziom zrywającym z nałogiem. Ośrodki leczenia alkoholizmu Lublin oferują holistyczne podejście do problemu. Zajmują się tematem od strony farmakologicznej oraz psychologicznej. Odpowiednio dobrane leki pozwalają zmniejszyć ból, dyskomfort i zapobiec ciężkim skutkom ubocznym zespołu abstynencyjnego. Dodatkowo ośrodki leczenia alkoholizmu Lublin umożliwiają skorzystanie z profesjonalnej pomocy psychologicznej, w tym z bardzo skutecznej metody, jaką jest hipnoza.

Ośrodki odwykowe dla alkoholików Lublin

 

Ośrodki odwykowe dla alkoholików Lublin nie są surowymi budynkami, pełnymi niekomfortowych sal, rodem z horrorów o szpitalach psychiatrycznych. To fantastyczne miejsca przepełnione uczuciem empatii. Zostały one stworzone w taki sposób, aby pacjent czuł się w nich, jak najbardziej komfortowo. Ośrodki odwykowe dla alkoholików Lublin są niezwykle skuteczne w działaniu, opierając je na wysoko wykwalifikowanej kadrze zatrudnionych tam lekarzy. Zespół profesjonalistów zadba o każdą uzależnioną osobę – od zdiagnozowania problemu w sposób całościowy, poprzez odstawienie używki aż po całkowite leczenie farmakologiczne i pomoc psychoterapeutyczną, skutkujące wyzdrowieniem i wyzwoleniem z nałogu. Co istotne, specjalistyczna kadra nie oznacza ludzi bezdusznych, ukierunkowanych wyłącznie na wykonywanie zadania. Ośrodki odwykowe dla alkoholików Lublin pełne są osób z realną pasją do pomagania ludziom, współczujących i jednocześnie konkretnych w działaniu. Takie połączenie daje najlepsze z możliwych efekty.

Jakie metody leczenia oferują ośrodki leczenia alkoholików Lublin?

 

Jak już zostało wspomniane, ośrodki leczenia alkoholików stosują metody leczenia, zarówno farmakologiczne, jak i psychologiczne. Dzięki ich zestawieniu leczenie jest holistyczne i odnosi się do każdego aspektu nałogu alkoholowego. Leczenie farmakologiczne ma na celu zarówno uśmierzenie bólu, odtruwanie organizmu, jak i zapobieganie nawrotom nałogu. Jednym ze sposobów leczenia, używanych w ośrodku leczenia alkoholików Lublin jest wszycie implantu antyalkoholowego. Od strony psychicznej stosuje się konsultacje z psychoterapeutą oraz ogólną diagnozę stanu psychicznego pacjenta. Jedną z bardziej innowacyjnych metod jest użycie hipnozy wobec osoby uzależnionej. Poprawnie przeprowadzony zabieg hipnozy ma ogromną siłę oddziaływania na ludzką psychikę. Ośrodki odwykowe dla alkoholików Lublin to miejsca, w których specjaliści wyszkoleni w tym kierunku, mogą ów zabieg przeprowadzić w bezpieczny i skuteczny sposób. Istnieje bardzo szeroki wachlarz metod relaksacyjnych. Dzięki nim można wprowadzić pacjenta w stan hipnozy. Wówczas profesjonalny terapeuta stosuje sugestie, które skutkują obudzeniem awersji do danej używki. Skorzystanie z pomocy oferowanej przez ośrodki leczenia alkoholizmu Lublin to przyjęcie wszystkich dobrodziejstw nauki jako pomocnej dłoni w wyjściu z nałogu.

Walka z uzależnieniem od alkoholu nie musi już łączyć się z niewyobrażalnym koszmarem, uznawanym za niemożliwy do przejścia. Dzięki ośrodkom leczenia alkoholizmu Lublin, to proces trudny, ale dużo prostszy i odnoszący rzeczywisty skutek.